Brightwell

Brightwell Dispensers Ltd, uluslararsı bir tasarımcı ve yenilikçi,  sabun, kağıt ve kimyasal dağıtıcı ve dozlama sistemleri üreticisidir.

1947 yılında kurulan şirket, kağıt ve kimya üreticileri, bulaşık makinesi ve çamaşır makineleri sağlayıcıları ve uluslararası şirketler için güvenilir bir sağlayıcı ve ortak olarak güçlü bir üne sahiptir.

İngiltere merkezli Brightwell Dispensers, güçlü değerler ile yönetilen başarılı şirketi olması sebebi ile ürünleri Optimum Kimyasal tarafından da incelenmeye başlamış ve Türkiye pazarında daha yaygın olarak kullanımı amacı ile ürünlerin ithalatı konusunda gerekli yatırım ve anlaşmalar sağlanmıştır. Brightwell faaliyetlerine halen İngiltere merkezli olarak devam etmektedir.

Brightwell Dispensers, dünya genelindeki 85 ülkeye ihracat yapmaktadır ve özel distribütörler ağı tarafından desteklenmektedir. Ürün yelpazelerinde, ev dışı tuvaletler, sağlık ve eğlence tesisleri, tesis içi ve endüstriyel çamaşırhaneler ve profesyonel mutfaklar gibi tüm hijyen ortamlarını kapsamaktadır.

Optimum Kimyasal olarak biz de değişen hijyen yönergeleri çerçevesinde yaptığımız kullanılması zorunluluk haline gelen Kimyasal Seyrelticiler araştırmalarımız sırasında kalitesi ve güvenilirliği ile Dünya’da önemli bir yere sahip olan Brightwell ürünlerini yaptığımız özel anlaşmalar çerçevesinde ülkemize getirdik ve değerli müşterilerimizin beğenisine sunduk ve Hydro’nun sumuş olduğu müşteri desteği ve dünya çapındaki müşterilerine vermeyi taahhüt ettiği benzersiz çözümlerden faydalanmaya başladık.

Brightwell - EcoMix