Dozaj Pompaları Kullanım Alanları

Havuz Kontrolü

Daha Fazla Oku

Portföyümüzde, özel ve halka açık havuzlar için geniş bir ürün yelpazesi ve dozaj ürünleri bulunmaktadır. Şirketimiz, özelleştirilmiş çözümler ve her türlü ihtiyacı geliştirmek için çalışabilmektedir.

Analiz ve havuzda dozajı daha kolay ve otomatik hale getirmek için çeşitli dozlama pompaları, araçları ve panelleri sizlere sunuyoruz.

Tüm sistemler, kolay ve hızlı bir programlama için tasarlanmış ve kullanıma sunulmaktadır. Teknolojik olarak gelişmiş bazı sistemler için, verileri doğrudan web üzerinden yönetme fırsatına sahibiz. Böylece, pompa ve cihazların dozlama işlemini kontrol etmek ve çalıştırmak tamamen birbirinden bağımsız şekilde mümkün olmaktadır.

Temizlik

Daha Fazla Oku

Optimum Kimyasal, kurulduğu günden bu yana temizlik endüstrisine uygun dozaj ekipmanlarının tedariğini sağlamaktadır. Bulaşık yıkama uygulamalarında kullanılan peristaltik pompalarımız ve dozajlama sistemlerimiz, tüm müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli modeller ve özelleştirmelerden oluşmaktadır.

Sabit veya ayarlanabilir akış hızına sahip peristaltik pompalar, iletkenlik problu veya zaman ayarlı pompalar, “En Çok Satan” ürünlerimiz örnek olarak verilebilir.

Su Arıtma

Daha Fazla Oku

Dozlama sektöründe yetenekliyiz, bu da genel olarak su arıtımı için ideal araçları sizlere sunabileceğimizin en büyük kanıtıdır.

Bazı uygulamalar kullanım alanları şunlardır:

  • Kimyasal Labaratuarlar
  • Gıda Endüstrisi
  • Kullanılabilir Su Arıtımı
  • Sanayi

Kalite Belgelerimiz