Equinox Temizlik ve Bakım Kimyasalları

Kurulduğumuz günden itibaren karşılıklı olarak kimyasal çözümlerin ve ilgili aparatların en verimli ve maliyeti düşük şekilde değerli müşterilerimize sunulabilmesi için ortak ARGE faaliyetleri yürüttüğümüz EQUINOX markası ile işbirliğimiz artarak devam etmektedir.

Kaliteden ve inovasyondan ödün vermeden Ar-Ge departmanı ile yeni ürün geliştirme faaliyetlerini sürekli sürdüren marka, mevcut ürünlerini iyileştirme çalışmalarına da devam etmektedir. Her yıl teknolojiye uygun olarak yenilenen tesislerimizde günlük 60.000 Lt üretim yapabilme kapasitesine sahibiz. Bununla beraber toplam 8 adet dolum makinamızda, günde 12.960 adet endüstriyel (20 Lt) bidon, 11.520 adet perakende boyut olan (5 Lt) bidon ve 23.040 adet küçük ambalaj (sprey ve push kapak) doldurma ve paketleme gücüne sahibiz.

Bu kapsamda endüstriyel ve kurumsal müşterilerimiz için 300’den fazla çeşit ürün portföyüne sahibiz. Ürünlerimiz ISO 9001, 14001, OHSAS 18001 ve TSE kalite sistemlerine uyumlu olarak büyük bir titizlikle üretilmektedir. Portföyümüzde endüstriyel ve kurumsal yapılar için özel olarak ürettiğimiz aşağıdaki başlıklarda ürün gruplarına yer vermekteyiz:

1- Mutfak Hijyeni,
2- Bina Hijyeni,
3- Kişisel Hijyen,
4- Çamaşır Hijyeni,
5- Teknik Bakım ve Temizlik Kimyasalları,
6- Yüzme Havuzu Kimyasalları,
7- Gıda Hijyen Kimyasalları,
8- Oto Temizlik ve Bakım Kimyasalları,

Equinox Ürün Kataloğu

Equinox Teknik Katalog

Kalite Belgelerimiz